Kom langs met een groep

Bekijk de ruimtes

Bekijk onze evenementen

Contacteer ons

Veelgestelde vragen

Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace of kortweg ‘MaM’ is dé nieuwe creatieve ruimte voor denkers en doeners in Brugge. Makers, creatievelingen, verenigingen en scholen zijn er allen van harte welkom! Het is bij uitstek een plaats van ontmoeting en samenwerking. De locatie, vlakbij het station én dichtbij het stadscentrum, vormt daarbij een echte troef.

Het MaM is een laagdrempelig platform waar organisaties niet alleen gebruik kunnen maken van de meest geavanceerde, technologische technieken maar ook van heel gewone toestellen die buiten het persoonlijk budget vallen. Door haar concept biedt het MaM een brede waaier aan mogelijkheden om verenigingen te ontvangen. Groepen kunnen er – al dan niet in een eigen lokaal- met hun projecten aan de slag. Het MaM wil zo een verbindende functie vervullen en mensen met elkaar in contact brengen. Ook dat is creativiteit!

Maak een afspraak met coördinator Tijs om na te gaan of er een match is tussen ons! We zoeken graag mee.

Contacteer ons

Agenda

Het MaM biedt tal van workshops aan. Ook voor jouw organisatie is het interessant om te snoepen van ons aanbod. Hoe meer technieken en toestellen je onder de knie hebt, hoe diverser je met jouw groep aan de slag kan. Check onze kalender voor aankomende workshops en infomomenten.

Noteer zeker ook 1 oktober in je agenda. Dan vindt ons jaarlijks congres plaats rond Social Creativity!

Naar kalender
02 okt

Workshop Kapitein Werkgeluk

09:30 - Nascholing , Workshop
05 sep

Foto: Branding fotografie met je smartphone

19:00 - Workshop
29 aug

Social Creativity Dots: Een zomerse zine maken

18:00 - Workshop

Toestellen in de kijken

Volledig aanbod

Laser

Lasercutter

Lasercutter

Lasercutter MetaQuip

Snijplotter

Snijplotter Roland

Heatpress

Heatpress

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Sam Vanroose

Projectmedewerker onderwijs sam.vanroose@howest.be

Lisa Bracke

Medewerker cultuur en erfgoed​ lisa.bracke@howest.be

Aurelie Anciaux

Projectmedewerker communicatie & events ​ aurelie.anciaux@howest.be

Jonas Maeckelberghe

STEAMhive jonas.maeckelberghe@howest.be

Margot Blomme

Projectondersteuning & Communicatie margot.blomme@howest.be

Lore Van Haute

Deskmanager lore.van.haute@howest.be

Fauve Martinez

Medewerker Wetenschapscommunicatie fauve.martinez@howest.be

Silke De Smedt

Projectmedewerker silke.de.smedt@howest.be