Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace of kortweg ‘MaM’ is dé nieuwe creatieve ruimte voor denkers en doeners in Brugge. Makers, creatievelingen, verenigingen en scholen zijn er allen van harte welkom! Het is bij uitstek een plaats van ontmoeting en samenwerking. De locatie, vlakbij het station én dichtbij het stadscentrum, vormt daarbij een echte troef.

Het MaM is een laagdrempelig platform waar organisaties niet alleen gebruik kunnen maken van de meest geavanceerde, technologische technieken maar ook van heel gewone toestellen die buiten het persoonlijk budget vallen. Door haar concept biedt het MaM een brede waaier aan mogelijkheden om verenigingen te ontvangen. Groepen kunnen er – al dan niet in een eigen lokaal- met hun projecten aan de slag. Het MaM wil zo een verbindende functie vervullen en mensen met elkaar in contact brengen. Ook dat is creativiteit!

Maak een afspraak met coördinator Tijs om na te gaan of er een match is tussen ons! We zoeken graag mee.

Contacteer ons

Agenda

Het MaM biedt tal van workshops aan. Ook voor jouw organisatie is het interessant om te snoepen van ons aanbod. Hoe meer technieken en toestellen je onder de knie hebt, hoe diverser je met jouw groep aan de slag kan. Check onze kalender voor aankomende workshops en infomomenten.

Noteer zeker ook 1 oktober in je agenda. Dan vindt ons jaarlijks congres plaats rond Social Creativity!

Naar kalender

Toestellen in de kijken

Volledig aanbod

Laser

Lasercutter

Snijplotter

Snijplotter Roland

Snijplotter - heatpress

Heatpress

3D-printer

Ultimaker 3+

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Lien Debrouwere

Beheer & community lien.debrouwere@howest.be

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Dimitri Govaert

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding dimitri.govaert@howest.be

Gerdy Olivier

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding gerdy.olivier@howest.be

Michel Daschot

Onderwijs & STEM michel.deschot@account.howest.be

Silvia Defrance

Kunst & cultuur silvia.defrance@account.howest.be

Nele Coene

Cultuur & erfgoed nele.coene@account.howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Shane Deconinck

Programeercoach shane.deconinck@howest.be

Joachim Gruwez

Wetenschapscommunicatie joachim.gruwez@howest.be

Andreas Vanhauwaert

Expert video & audio andreas.vanhauwaert@howest.be

Jasper Baeckelandt

Projectadministratie & communicatie jasper.baeckelandt@howest.be

Evelien Neirynck

Onderzoek & Social Creativity evelien.neirynck2@howest.be

Hadiel Holail Mohamed

Onderzoek & ondernemerschap hadiel.holail.mohamed@howest.be