Veelgestelde vragen

Reserveer een toestel

Doe mee aan een workshop

How to get there?

Openingsuren

Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace of kortweg ‘MaM’ is een open, creatieve ruimte voor denkers en doeners. Het MaM ligt in de kelders van het Howest gebouw, vlak bij het station. De ideale plek om aan je maquette te werken, een presentatie op te nemen voor jullie groepswerk, of andere creatieve ideeën ruimte te geven.

Het MaM is ter beschikking voor alle Howest-studenten; je bent dan ook automatisch lid gedurende je hele studieperiode. Je kan in het MaM komen werken aan je schoolproject op volgende momenten:

  • dinsdag  8u30-12u & 13u-17u
  • woensdag 13u30-22u
  • donderdag 18u30-22u
  • vrijdag 8u30-12u & 13u-17u

Er is steeds een beheerder aanwezig om materiaal uit te lenen en je op weg te helpen. We ondersteunen je om zelf aan de slag te gaan, wij doen het niet voor jou.  Maak je afspraak via de website (knop reserveren) of per telefoon 050 68 26 95 (enkel in de voormiddag).

Uiteraard zijn jullie ook welkom tijdens de publieke uren (woensdag  en donderdagavond) voor eigen projecten. Tot gauw!

Contacteer ons Machines en ruimtes

Agenda

Check onze agenda voor leuke workshops en interessante events. Een congres, een dj-set of een leerrijke workshop? Op de facebookpagina en de kalender hiernaast kom je alles te weten.

Van dummies tot experten: we voorzien op elk niveau en op regelmatige basis workshops.

Naar kalender
15 feb

((S)TEAM)COURSE: maak een podcast!

19:00 - Workshop
21 dec

Hoe gebruik je het MaM voor jouw BRANDING?

19:00 - Workshop
21 dec

Maak een Tiffany's raamhanger in glas

19:00 - Workshop

Toestellen in de kijker

Volledig aanbod

Laser

Lasercutter

Lasercutter

Lasercutter MetaQuip

Snijplotter

Snijplotter Roland

Heatpress

Heatpress

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Lien Debrouwere

Beheer & community lien.debrouwere@howest.be

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Dimitri Govaert

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding dimitri.govaert@howest.be

Silvia Defrance

Kunst & cultuur silvia.defrance@account.howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Shane Deconinck

Programeercoach shane.deconinck@howest.be

Sam Vanroose

Projectmedewerker onderwijs sam.vanroose@howest.be

Michel Daschot

Onderwijs & STEM michel.deschot@account.howest.be

Evelien Neirynck

Onderzoek & Social Creativity evelien.neirynck2@howest.be

Hadiel Holail Mohamed

Onderzoek & ondernemerschap hadiel.holail.mohamed@howest.be

Lisa Bracke

Medewerker cultuur en erfgoed​ lisa.bracke@howest.be

Julie Blanckaert

Projectmedewerker Beheer & Community julie.blanckaert@howest.be

Bieke Steeman

Medewerker onderwijs bieke.steeman@howest.be

Kelly Van Moeffaert

Catering & onderhoud kelly.van.moeffaert@howest.be

Aurelie Anciaux

Projectmedewerker communicatie & events ​ aurelie.anciaux@howest.be

Jonas Maeckelberghe

STEAMhive jonas.maeckelberghe@howest.be

Margot Blomme

projectondersteuning & communicatie margot.blomme@howest.be