Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace of kortweg ‘MaM’ is een open, creatieve ruimte voor denkers en doeners. Het MaM ligt in de kelders van het Howest gebouw, vlak bij het station. De ideale plek om aan je maquette te werken, een presentatie op te nemen voor jullie groepswerk, of andere creatieve ideeën ruimte te geven.

Het MaM is ter beschikking voor alle Howest-studenten; je bent dan ook automatisch lid gedurende je hele studieperiode. Je kan in het MaM komen werken aan je schoolproject op volgende momenten:

  • dinsdagvoormiddag (8u30-12u) zonder begeleiding
  • dinsdagnamiddag (13u-17u) met begeleiding
  • vrijdag (8u30-15u) op eigen houtje

Op de momenten zonder begeleiding is de beheerder aanwezig om materiaal uit te lenen, maar verder gaan we er van uit dat je zelfstandig met de machines of toestellen kunt werken. Maak je afspraak via de website, per mail hello@mindandmakerspace.com of  050 68 26 95.

Uiteraard zijn jullie ook welkom tijdens de publieke uren (woensdag- en donderdagavond) voor eigen projecten. Tot gauw!

Contacteer ons Machines en ruimtes

Agenda

Check onze agenda voor leuke workshops en interessante events. Een congres, een dj-set of een leerrijke workshop? Op de facebookpagina en de kalender hiernaast kom je alles te weten.

Van dummies tot experten: we voorzien op elk niveau en op regelmatige basis workshops.

Naar kalender
17 sep

Maak je eigen houten surfplank (nieuwe data!)

09:00 - Workshop

Toestellen in de kijken

Volledig aanbod

Laser

Lasercutter

Snijplotter

Snijplotter Roland

Snijplotter - heatpress

Heatpress

3D-printer

Ultimaker 3+

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Lien Debrouwere

Beheer & community lien.debrouwere@howest.be

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Dimitri Govaert

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding dimitri.govaert@howest.be

Gerdy Olivier

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding gerdy.olivier@howest.be

Michel Daschot

Onderwijs & STEM michel.deschot@account.howest.be

Silvia Defrance

Kunst & cultuur silvia.defrance@account.howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Shane Deconinck

Programeercoach shane.deconinck@howest.be

Joachim Gruwez

Wetenschapscommunicatie joachim.gruwez@howest.be

Evelien Neirynck

Onderzoek & Social Creativity evelien.neirynck2@howest.be

Hadiel Holail Mohamed

Onderzoek & ondernemerschap hadiel.holail.mohamed@howest.be

Lisa Bracke

Medewerker cultuur en erfgoed​ lisa.bracke@howest.be

Julie Blanckaert

Projectmedewerker Beheer & Community julie.blanckaert@howest.be

Sam Vanroose

Projectmedewerker onderwijs sam.vanroose@howest.be

Bieke Steeman

Medewerker onderwijs bieke.steeman@howest.be

Kelly Van Moeffaert

Catering & onderhoud kelly.van.moeffaert@howest.be

Aurelie Anciaux

Projectmedewerker communicatie & events ​ aurelie.anciaux@howest.be