Ontdek de ruimtes

Kom langs met jouw klas

Aanbod voor leerkrachten

Sfeerbeelden

Bezoek aan het MaM

Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace stimuleert een creatieve, explorerende en ondernemende houding bij een breed publiek om zo bij te dragen tot een duurzame maatschappij. De Mind- and Makerspace biedt een laagdrempelige, prikkelende en open omgeving om op eigen tempo en volgens eigen voorkeuren te leren in interactie met een diverse community van studenten, scholen, sociale organisaties, ondernemers, bedrijven en nieuwsgierige burgers. We stellen hiervoor ruimte, infrastructuur, methodieken ter beschikking. We bouwen samen, met en voor onze community, aan een breed netwerk en organiseren zelf een divers aanbod en ondersteunen onze partners om het al doende te leren.

Ontdek de ruimtes

Educatief aanbod Mind- and Makerspace

De Mind- and Makerspace zet bewust sterk in op een aanbod voor scholen. Met onze werking willen we creativiteit en innovatie in het onderwijs stimuleren. Eerder dan het aanbieden van een afgelijnde éénmalige workshop kiezen we voor zinvolle content die aansluit bij het lesprogramma en de te behalen eindtermen. We bereiden een bezoek aan MaM in co-creatie met de leerkracht(en) en/of leerlingen voor en bieden de nodige ondersteuning tijdens de uitvoering.

Dien hier jouw aanvraag in!

Aanbod voor leerkrachten

We hebben een uitgebreid opleidingsaanbod voor leerkrachten. Daarnaast voorzien we ook specifieke nascholingen voor leerkrachten om te ontdekken wat de Mind- and Makerspace voor jouw les kan betekenen. Uiteraard kan je ook inschrijven in ons publiek aanbod voor losse, niet-schoolse workshops en zo extra maker-skills verwerven!

Aanbod voor leerkrachten
20 jun

Ambacht: Tiffany's mobile

18:00 - Workshop
02 mei

Keramiek: reliëf op schalen

19:00 - Workshop
13 jun

Keramiek: paint your pottery

19:00 - Workshop

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Sam Vanroose

Projectmedewerker onderwijs sam.vanroose@howest.be

Lisa Bracke

Medewerker cultuur en erfgoed​ lisa.bracke@howest.be

Aurelie Anciaux

Projectmedewerker communicatie & events ​ aurelie.anciaux@howest.be

Jonas Maeckelberghe

STEAMhive jonas.maeckelberghe@howest.be

Margot Blomme

Projectondersteuning & Communicatie margot.blomme@howest.be

Lore Van Haute

Deskmanager lore.van.haute@howest.be

Fauve Martinez

Medewerker Wetenschapscommunicatie fauve.martinez@howest.be

Silke De Smedt

Projectmedewerker silke.de.smedt@howest.be