Wat is MaM?

Wat kan het MaM voor jouw les betekenen?

Met onze werking willen we creativiteit en innovatie in het onderwijs stimuleren. Eerder dan het aanbieden van een afgelijnde éénmalige workshop, kiezen we voor zinvolle content die aansluit bij het lesprogramma en de eindtermen.

Kom met je klas naar het MaM voor een gestructureerde brainstorm of een echte STE(A)M-les. We bekijken met veel plezier hoe het MaM kan aansluiten bij jouw lessen of projectwerk.

Contacteer ons

Agenda

Wij bieden regelmatig nascholingen aan voor leerkrachten. Check onze kalender om na te gaan wanneer er een brainstorm gepland is voor leerkrachten. Tijdens zo’n brainstormsessie kan je ontdekken wat de Mind- And Makerspace voor jouw klas kan betekenen.

Uiteraard kan je ook inschrijven voor losse, niet-schoolse workshops en zo je maker-skills bijschaven!

Naar kalender
05 jul

FabZero Bootcamp

09:00 - Kamp

Toestellen in de kijken

Volledig aanbod

Laser

Lasercutter

Snijplotter

Snijplotter Roland

Snijplotter - heatpress

Heatpress

3D-printer

Ultimaker 3+

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs katrijn.bulckens@howest.be

Lien Debrouwere

Beheer & community lien.debrouwere@howest.be

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Dimitri Govaert

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding dimitri.govaert@howest.be

Gerdy Olivier

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding gerdy.olivier@howest.be

Michel Daschot

Onderwijs & STEM michel.deschot@account.howest.be

Silvia Defrance

Kunst & cultuur silvia.defrance@account.howest.be

Nele Coene

Cultuur & erfgoed nele.coene@account.howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Shane Deconinck

Programeercoach shane.deconinck@howest.be

Joachim Gruwez

Wetenschapscommunicatie joachim.gruwez@howest.be

Andreas Vanhauwaert

Expert video & audio andreas.vanhauwaert@howest.be

Jasper Baeckelandt

Projectadministratie & communicatie jasper.baeckelandt@howest.be

Evelien Neirynck

Onderzoek & Social Creativity evelien.neirynck2@howest.be

Hadiel Holail Mohamed

Onderzoek & ondernemerschap hadiel.holail.mohamed@howest.be