Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace stimuleert een creatieve, explorerende en ondernemende houding bij een breed publiek om zo bij te dragen tot een duurzame maatschappij. De Mind- and Makerspace biedt een laagdrempelige, prikkelende en open omgeving om op eigen tempo en volgens eigen voorkeuren te leren in interactie met een diverse community van studenten, scholen, sociale organisaties, ondernemers, bedrijven en nieuwsgierige burgers. We stellen hiervoor ruimte, infrastructuur, methodieken ter beschikking. We bouwen samen, met en voor onze community, aan een breed netwerk en organiseren zelf een divers aanbod en ondersteunen onze partners om het al doende te leren.

Ontdek de ruimtes

Educatief aanbod Mind- and Makerspace

De Mind- and Makerspace zet bewust sterk in op een aanbod voor scholen. Met onze werking willen we creativiteit en innovatie in het onderwijs stimuleren. Eerder dan het aanbieden van een afgelijnde éénmalige workshop kiezen we voor zinvolle content die aansluit bij het lesprogramma en de te behalen eindtermen. We bereiden een bezoek aan MaM in co-creatie met de leerkracht(en) en/of leerlingen voor en bieden de nodige ondersteuning tijdens de uitvoering.

Contacteer ons

Aanbod voor leerkrachten

We hebben een uitgebreid opleidingsaanbod voor leerkrachten. Daarnaast voorzien we ook specifieke nascholingen voor leerkrachten om te ontdekken wat de Mind- and Makerspace voor jouw les kan betekenen. Uiteraard kan je ook inschrijven in ons publiek aanbod voor losse, niet-schoolse workshops en zo extra maker-skills verwerven!

Aanbod voor leerkrachten
27 apr

3D modelleer en print jouw eigen keramisch object!

19:00 - Workshop
09 feb

Van verbeelding tot beeld: wat betekent werkgeluk voor jou?

09:30 - Nascholing
15 feb

Aan de slag met STEM in de vrije tijd!

13:30 - Nascholing , Workshop

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Lien Debrouwere

Beheer & community lien.debrouwere@howest.be

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Dimitri Govaert

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding dimitri.govaert@howest.be

Silvia Defrance

Kunst & cultuur silvia.defrance@account.howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Shane Deconinck

Programeercoach shane.deconinck@howest.be

Sam Vanroose

Projectmedewerker onderwijs sam.vanroose@howest.be

Michel Daschot

Onderwijs & STEM michel.deschot@account.howest.be

Evelien Neirynck

Onderzoek & Social Creativity evelien.neirynck2@howest.be

Hadiel Holail Mohamed

Onderzoek & ondernemerschap hadiel.holail.mohamed@howest.be

Lisa Bracke

Medewerker cultuur en erfgoed​ lisa.bracke@howest.be

Julie Blanckaert

Projectmedewerker Beheer & Community julie.blanckaert@howest.be

Bieke Steeman

Medewerker onderwijs bieke.steeman@howest.be

Kelly Van Moeffaert

Catering & onderhoud kelly.van.moeffaert@howest.be

Aurelie Anciaux

Projectmedewerker communicatie & events ​ aurelie.anciaux@howest.be

Jonas Maeckelberghe

STEAMhive jonas.maeckelberghe@howest.be

Margot Blomme

Projectondersteuning & Communicatie margot.blomme@howest.be

Martijn Borgmans

Beheer & Community martijn.borgmans@account.howest.be