Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace of kortweg ‘MaM’ is een open, creatieve ruimte voor denkers en doeners in Brugge. Makers, creatievelingen, verenigingen en scholen zijn er allen van harte welkom! Het is bij uitstek een plaats van ontmoeting en samenwerking. De locatie, vlakbij het station én dichtbij het stadscentrum, vormt daarbij een echte troef.

Voor kleine ondernemingen en start-ups willen we een plek zijn, waar je kan groeien. Een plek waar je ‘je ding’ kan doen. Kom gebruik maken van ons machinepark of opnamestudio aan een zeer gunstig tarief. Je kan hier jouw kleine serieproductie opstarten of professionele productfoto’s maken voor je webshop.

Maak een afspraak en boost je business.

Contacteer ons Machines en ruimtes

Op zoek naar een werkplek?

Misschien kunnen wij jou helpen! Het MaM heeft namelijk 5 flex desks te huur.

Als jij op zoek bent naar een leuke co-work space, waar je klanten kan ontvangen en ideeën wil delen tijdens de koffiepauze, hoef je niet langer te zoeken. Bovendien heb je altijd toegang tot ons machinepark en kan je elke dag van de week hier je ding komen doen.

Lees snel meer over onze flex desks.

Meer info

Agenda

Check onze agenda voor interessante workshops en events. We organiseren namelijk regelmatig initiatie-sessies om onze machines te leren bedienen. Kan je al hout zagen, maar wil je ook leren borduren? Dat kan.

Want elke ondernemer is leergierig, toch?

Naar kalender
02 apr

Vakantieworkshops voor JONGE MAKERS (Paasvakantie)

09:30 - Workshopreeks , Kamp , Workshop
20 jun

Ambacht: Tiffany's mobile

18:00 - Workshop
02 mei

Keramiek: reliëf op schalen

19:00 - Workshop

Toestellen in de kijker

Volledig aanbod

Laser

Lasercutter

Lasercutter

Lasercutter MetaQuip

Snijplotter

Snijplotter Roland

Heatpress

Heatpress

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Lien Debrouwere

Beheer & community lien.debrouwere@howest.be

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Sam Vanroose

Projectmedewerker onderwijs sam.vanroose@howest.be

Lisa Bracke

Medewerker cultuur en erfgoed​ lisa.bracke@howest.be

Aurelie Anciaux

Projectmedewerker communicatie & events ​ aurelie.anciaux@howest.be

Jonas Maeckelberghe

STEAMhive jonas.maeckelberghe@howest.be

Margot Blomme

Projectondersteuning & Communicatie margot.blomme@howest.be

Lore Van Haute

Deskmanager lore.van.haute@howest.be

Fauve Martinez

Medewerker Wetenschapscommunicatie fauve.martinez@howest.be

Silke De Smedt

Projectmedewerker silke.de.smedt@howest.be