Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace of kortweg ‘MaM’ is een open, creatieve ruimte voor denkers en doeners in Brugge. Makers, creatievelingen, verenigingen en scholen zijn er allen van harte welkom! Het is bij uitstek een plaats van ontmoeting en samenwerking. De locatie, vlakbij het station én dichtbij het stadscentrum, vormt daarbij een echte troef.

Voor kleine ondernemingen en start-ups willen we een plek zijn, waar je kan groeien. Een plek waar je ‘je ding’ kan doen. Kom gebruik maken van ons machinepark of opnamestudio aan een zeer gunstig tarief. Je kan hier jouw kleine serieproductie opstarten of professionele productfoto’s maken voor je webshop.

Maak een afspraak en boost je business.

Contacteer ons Machines en ruimtes

Op zoek naar een werkplek?

Misschien kunnen wij jou helpen! Het MaM heeft namelijk 5 flex desks te huur.

Als jij op zoek bent naar een leuke co-work space, waar je klanten kan ontvangen en ideeën wil delen tijdens de koffiepauze, hoef je niet langer te zoeken. Bovendien heb je altijd toegang tot ons machinepark en kan je elke dag van de week hier je ding komen doen.

Lees snel meer over onze flex desks.

Meer info

Agenda

Check onze agenda voor interessante workshops en events. We organiseren namelijk regelmatig initiatie-sessies om onze machines te leren bedienen. Kan je al hout zagen, maar wil je ook leren borduren? Dat kan.

Want elke ondernemer is leergierig, toch?

Naar kalender
22 dec

Cadeaulabels in leer

19:00 - Workshop
09 dec

Handgemaakte juwelen uit porselein (2 workshops)

19:30 - Workshop
16 dec

Glazuurtechnieken

18:30 - Workshop

Toestellen in de kijker

Volledig aanbod

Laser

Lasercutter

Snijplotter

Snijplotter Roland

Snijplotter - heatpress

Heatpress

3D-printer

Ultimaker 3+

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Lien Debrouwere

Beheer & community lien.debrouwere@howest.be

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Dimitri Govaert

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding dimitri.govaert@howest.be

Gerdy Olivier

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding gerdy.olivier@howest.be

Michel Daschot

Onderwijs & STEM michel.deschot@account.howest.be

Silvia Defrance

Kunst & cultuur silvia.defrance@account.howest.be

Nele Coene

Cultuur & erfgoed nele.coene@account.howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Shane Deconinck

Programeercoach shane.deconinck@howest.be

Joachim Gruwez

Wetenschapscommunicatie joachim.gruwez@howest.be

Andreas Vanhauwaert

Expert video & audio andreas.vanhauwaert@howest.be

Jasper Baeckelandt

Projectadministratie & communicatie jasper.baeckelandt@howest.be

Evelien Neirynck

Onderzoek & Social Creativity evelien.neirynck2@howest.be

Hadiel Holail Mohamed

Onderzoek & ondernemerschap hadiel.holail.mohamed@howest.be