Veelgestelde vragen

Reserveer een toestel

Bekijk onze workshops

Open Atelier

Bereikbaarheid

Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace of kortweg ‘MaM’ is dé nieuwe creatieve ruimte voor denkers en doeners in Brugge. Makers, creatievelingen, verenigingen en scholen zijn er allen van harte welkom! Het is bij uitstek een plaats van ontmoeting en samenwerking. De locatie, vlakbij het station én dichtbij het stadscentrum, vormt daarbij een echte troef.

Kom naar het MaM om je eerste T-shirt te bedrukken, of je 100ste fotoreportage in te blikken. We zijn er voor wie zijn eerste stappen in de maakwereld zet, én voor de experten. Volg toffe workshops, kom je eigen ding doen of volg een heuse ‘makers’-opleiding. Leer, doe, denk en durf!

Onze open labs gaan door op dinsdag van 08u30-12u & van 13u30-17u, op woensdag en donderdag van 13u30-22u. 

Contacteer ons Machines en ruimtes

Agenda

We organiseren regelmatig workshops. Hou onze agenda goed in de gaten voor updates, nieuwe data en inschrijvingen.

De workshops variëren in niveau en moeilijkheidsgraad. We wisselen ‘dummie’-sessies af met ‘experten’-avonden. Wil je een bepaald toestel of machine onder de knie krijgen? Pols bij een van de teamleden wanneer een doe-workshop gepland staat.

Of dien zelf een leuk voorstel in waarover je wil bijleren.

Naar kalender
02 okt

Workshop Kapitein Werkgeluk

09:30 - Nascholing , Workshop
05 sep

Foto: Branding fotografie met je smartphone

19:00 - Workshop
29 aug

Social Creativity Dots: Een zomerse zine maken

18:00 - Workshop

Toestellen in de kijken

Volledig aanbod

Lasercutter

Lasercutter

Lasercutter

Lasercutter MetaQuip

Snijplotter

Snijplotter Roland

Heatpress

Heatpress

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Sam Vanroose

Projectmedewerker onderwijs sam.vanroose@howest.be

Lisa Bracke

Medewerker cultuur en erfgoed​ lisa.bracke@howest.be

Aurelie Anciaux

Projectmedewerker communicatie & events ​ aurelie.anciaux@howest.be

Jonas Maeckelberghe

STEAMhive jonas.maeckelberghe@howest.be

Margot Blomme

Projectondersteuning & Communicatie margot.blomme@howest.be

Lore Van Haute

Deskmanager lore.van.haute@howest.be

Fauve Martinez

Medewerker Wetenschapscommunicatie fauve.martinez@howest.be

Silke De Smedt

Projectmedewerker silke.de.smedt@howest.be