Wat is MaM?

De Mind- and Makerspace of kortweg ‘MaM’ is dé nieuwe creatieve ruimte voor denkers en doeners in Brugge. Makers, creatievelingen, verenigingen en scholen zijn er allen van harte welkom! Het is bij uitstek een plaats van ontmoeting en samenwerking. De locatie, vlakbij het station én dichtbij het stadscentrum, vormt daarbij een echte troef.

Kom naar het MaM om je eerste T-shirt te bedrukken, of je 100ste fotoreportage in te blikken. We zijn er voor wie zijn eerste stappen in de maakwereld zet, én voor de experten. Volg toffe workshops, kom je eigen ding doen of volg een heuse ‘makers’-opleiding. Leer, doen, denk en durf!

Onze open labs gaan door op woensdagavond 18u30-22u en op donderdag van 13u30-22u.

Contacteer ons Machines en ruimtes

Agenda

We organiseren regelmatig workshops. Hou onze agenda goed in de gaten voor updates, nieuwe data en inschrijvingen.

De workshops variëren in niveau en moeilijkheidsgraad. We wisselen ‘dummie’-sessies af met ‘experten’-avonden. Wil je een bepaald toestel of machine onder de knie krijgen? Pols bij een van de teamleden wanneer een doe-workshop gepland staat.

Of dien zelf een leuk voorstel in waarover je wil bijleren.

Naar kalender
13 okt

Audio recording voor podcasts & videobewerking

19:30 - Workshop
06 okt

Glazuurtechnieken

19:00 - Workshop
23 sep

Bouw je eigen CO2 meter voor in de klas (of thuis)

18:30 - Nascholing , Workshop

Toestellen in de kijken

Volledig aanbod

Laser

Lasercutter TIJDELIJK BUITEN GEBRUIK

Snijplotter

Snijplotter Roland

Snijplotter - heatpress

Heatpress

3D-printer

Ultimaker 3+

Het team

Tijs Verbeke

Teamhoofd & coördinator tijs@mindandmakerspace.com

Katrijn Bulckens

Onderzoek & onderwijs onderwijs@mindandmakerspace.com

Lien Debrouwere

Beheer & community lien.debrouwere@howest.be

Jochen Matthys

Cultuur en creatie jochen.matthys@howest.be

Dimitri Govaert

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding dimitri.govaert@howest.be

Gerdy Olivier

Onderwijs & STEM, lerarenopleiding gerdy.olivier@howest.be

Michel Daschot

Onderwijs & STEM michel.deschot@account.howest.be

Silvia Defrance

Kunst & cultuur silvia.defrance@account.howest.be

Nele Coene

Cultuur & erfgoed nele.coene@account.howest.be

Marc Van Kerrebroeck

Freelance maakcoach marc.vankerre@gmail.com

Shane Deconinck

Programeercoach shane.deconinck@howest.be

Joachim Gruwez

Wetenschapscommunicatie joachim.gruwez@howest.be

Andreas Vanhauwaert

Expert video & audio andreas.vanhauwaert@howest.be

Jasper Baeckelandt

Projectadministratie & communicatie jasper.baeckelandt@howest.be

Evelien Neirynck

Onderzoek & Social Creativity evelien.neirynck2@howest.be

Hadiel Holail Mohamed

Onderzoek & ondernemerschap hadiel.holail.mohamed@howest.be